FORD KUGA I 2.5 4x4 - Odpružení od 2/2008 do 11/2012, 2522 ccm, 147 kW, 200 hp, HYDB, HYDC, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1210 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1150 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 369 mm |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 10,5 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 269 mm |
| Tvar pružiny | Konec pružiny svinutý horem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,2 |
| Průměr drátu [mm] | 14,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 321 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 157 mm |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Vnější průměr [mm] | 158 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13,2 mm |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13,2 mm |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 326 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 158 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Vnější průměr [mm] | 158 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13,2 mm |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 326 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 158 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost