VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 - Odpružení od 5/2009 do 11/2010, 3597 ccm, 191 kW, 260 hp, CDVA, Kabriolet
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,18 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 359 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,6 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost