VW TRANSPORTER T5 Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion - Odpružení od 9/2009 do 8/2015, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CAAC, CCHA, Krabice
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | žlutá |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 90 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,093 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá (3x) |
| Průměr drátu [mm] | 16,2 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,55 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 268 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,35 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | zelená (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Combi |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Combi |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,200 kg |
| Vnější průměr [mm] | 186 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 17,1 mm |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 3400 mm |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,55 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,8 |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 13,50 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,5 |
| Označení barvy | šedá (3x) |
| Průměr drátu [mm] | 16,25 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 268 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,35 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,8 |
| Označení barvy | zelená (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 13,50 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pohonu na zemní plyn |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 10 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Výměnný díl | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Označení barvy | šedá (3x) |
Dostupnost