ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXA1A, 940FXT1A) - Odpružení od 4/2010 do 12/2020, 1368 ccm, 88 kW, 120 hp, 198 A4.000, 940 B7.000, Šikmá zadní část
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
| Délka [mm] | 423 mm |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 396 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 132,5 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10,9 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 157 mm |
| Vnější průměr [mm] | 158 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 158 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Počet závitů | 4,75 |
| Průměr drátu [mm] | 12,2 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,25 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost