PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 165 - Odpružení od 9/2009, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), autobus
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 15,75 mm |
| Délka [mm] | 396 mm |
| Vnější průměr [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvných dveří |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 398 mm |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnými dveřmi |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,75 mm |
| Délka [mm] | 409 mm |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,530 kg |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 61 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 104 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7,5 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Délka [mm] | 404 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,530 kg |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 61 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 104 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7,5 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 378 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,370 kg |
| Vnější průměr [mm] | 182 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 150 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,2 |
| Průměr drátu [mm] | 16,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 174 mm |
| Průměr drátu [mm] | 15,50 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 409 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 398 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,15 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,50 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 174 mm |
| Průměr drátu [mm] | 15,50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 398 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 409 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 396 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 174 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 174 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 409 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 174 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost