VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V - Odpružení od 5/2008 do 8/2015, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CBAB, CFFB, Kabriolet
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 348 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,73 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 359 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá (2x) |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | růžová |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,6 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,3 |
| Barevné značení – barva 1 | růžová |
| Barevné značení – barva 2 | oranžová |
| Barevné značení – barva 3 | modrá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 359 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 8,1 |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13,00 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 359 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost