VOLVO XC70 II (136) 2.4 D - Odpružení od 6/2009 do 12/2010, 2400 ccm, 129 kW, 175 hp, D 5244 T14, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 366 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 141 mm |
| Počet závitů | 6,6 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Four-C |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 366 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost