MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) - Odpružení od 10/1992 do 10/1998, 1997 ccm, 98 kW, 133 hp, 4G63 (SOHC 16V), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,3 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 131 mm |
| Průměr drátu [mm] | 15,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Vnější průměr [mm] | 176 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Vnější průměr [mm] | 176 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,84 kg |
| Tvar pružiny | Konec pružiny broušený zdola |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 176 mm |
| Počet závitů | 4,75 |
| Pružina podvozku-ID | AB |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,03 kg |
| Tvar pružiny | Konec pružiny broušený zdola |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Počet závitů | 6,05 |
| Pružina podvozku-ID | AB |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 327 mm |
| Vnější průměr [mm] | 176 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost