VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI - Odpružení od 5/2010 do 5/2015, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CAYB, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 65 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 371 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,600 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,6 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,25 |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Crosstouran |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 8,45 |
| Průměr drátu [mm] | 12,75 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1160 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1190 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 363 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost