AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro - Odpružení od 3/1994 do 11/1998, 4172 ccm, 220 kW, 299 hp, ABZ, AKG, limuzína
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,315 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| váha [g] | 333 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,72 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Počet závitů | 7,5 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost