MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Odpružení od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Varianta výbavy | Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 14,75 mm |
| Délka [mm] | 356 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,3 kg |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic, Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Výška [mm] | 381 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic, Elegance |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,7 mm |
| Výška [mm] | 272 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic, Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,3 mm |
| Výška [mm] | 334 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá |
| Označení barvy | zelená (3x) |
| Průměr drátu [mm] | 15,4 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,15 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | modrá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 356 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,35 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | šedá |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,50 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Průměr v mm | 14,1 mm |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Počet uzlů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,50 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Barevné značení – barva 1 | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13,25 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 356 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,35 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Barevné značení – barva 1 | červená |
| Barevné značení – barva 2 | šedá |
| Průměr drátu [mm] | 14,75 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 356 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Označení barvy | šedá |
| Označení barvy | zelená (3x) |
Dostupnost