FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 - Odpružení od 11/1995 do 4/2000, 2792 ccm, 128 kW, 174 hp, AAA, AMY, velkoprostorová limuzína
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,56 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 163 mm |
| Počet závitů | 6,1 |
| Pružina podvozku-ID | MB |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 378 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 376 mm |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
| Průměr drátu [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | 024 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 378 mm |
| Vnější průměr [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 256 mm |
| Průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 161 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
| Délka [mm] | 251 mm |
| Vnější průměr [mm] | 167 mm |
Dostupnost