AUDI 100 C4 limuzína (4A2) 2.0 E quattro - Odpružení od 12/1990 do 7/1992, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AAD, limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 386 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 181 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4AO411105 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A5411105D |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A5411105A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0411105 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 347 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,64 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Počet závitů | 5,4 |
| Pružina podvozku-ID | E |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
| Počet závitů | 8,05 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost