MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Odpružení od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,50 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | šedá |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 384 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 389 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá (2x) |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 373 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,40 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 384 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá (3x) |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá (2x) |
| Označení barvy | šedá |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá (2x) |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic & Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 323 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá (2x) |
| Označení barvy | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,50 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit & Sport |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | šedá |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Elegance |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Elegance |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Sport |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Elegance |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| Typ vozidla | Elegance |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Esprit, Sportline |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Průměr v mm | 13,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12,85 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12,85 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic, Elegance |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost