FORD TRANSIT autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) - Odpružení od 8/1994 do 3/2000, 1998 ccm, 84 kW, 114 hp, NSF, NSG, NSH, autobus
| Rozvor kol [mm] | 3570 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 19,65 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,7 kg |
| rozdělovač | 1 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 140 mm |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 21,6 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 21,6 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | K4022490 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 100L/150L |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,1 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Počet závitů | 6,3 |
| Pružina podvozku-ID | AA |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 21,6 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost