ROVER 400 II (RT) 414 - Odpružení od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 395 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 370 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Veličina | AB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95 mm |
Dostupnost