ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) - Odpružení od 9/1997 do 9/2005, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, AR 32102, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 403 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,58 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Počet závitů | 10 |
| Pružina podvozku-ID | AAF |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 403 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 403 mm |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost