VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI - Odpružení od 5/2010 do 1/2013, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, CFJA, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet míst k sezení | 7 |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | zelená (3x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s 3.řadou sedadel |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | zelená (3x) |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová (2x) |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s 3.řadou sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 359 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 371 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,600 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,6 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,25 |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Crosstouran |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 8,45 |
| Průměr drátu [mm] | 12,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,26 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Touran Cross |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Touran Cross |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,9 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost