VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI - Odpružení od 5/2010 do 5/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Označení barvy | modrá (4x) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | zelená (2x) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | zelená (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 368 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 368 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | 010 |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar pružiny | 010 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Crosstouran |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Crosstouran |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez 3.řady sedadel |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Crosstouran |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Crosstouran |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 358 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Volitelné | Ano |
| Označení barvy | oranžová (3x) |
| Označení barvy | oranžová (4x) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost