MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) - Odpružení od 12/2011 do 12/2016, 2143 ccm, 150 kW, 204 hp, OM 651.924, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 393 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,37 kg |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 5,3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 394 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 155 mm |
| Počet závitů | 5,4 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 319 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla s komfortním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,115 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla s komfortním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 394 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla s komfortním podvozkem |
| Délka [mm] | 331 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 8,5 |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,79 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 8,1 |
| Průměr drátu [mm] | 14,4 mm |
Dostupnost