MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) - Odpružení od 8/2012, 2268 ccm, 110 kW, 150 hp, 4N14, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 8,5 |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 8,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 7 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 5 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 5 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| Počet míst k sezení | 5 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | GF6W |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 5 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF6W |
| Počet míst k sezení | 7 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost