FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost - Odpružení od 10/2012 do 6/2019, 998 ccm, 92 kW, 125 hp, M1DA, M1DD, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | CB7 |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2015 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Nosnost přívěsu [kg] | 1325 kg |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1055 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1255 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,2 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 7,5 |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ vozidla | CB7 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | CB7 |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | CB7 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | CB7 |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | CB7 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ vozidla | CB7 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost