VOLVO 850 kombi (855) 2.0 Turbo - Odpružení od 2/1993 do 12/1996, 1984 ccm, 155 kW, 210 hp, B 5204 FT, B 5204 T, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 433 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1110 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1010 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 8,2 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 433 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 9,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 377 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 8,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,62 mm |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Vnější průměr [mm] | 126 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 457 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 144 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,7 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | GLT |
|---|---|
| Varianta výbavy | For GLE / GLT |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 8,9 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 8,9 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,7 mm |
| Délka [mm] | 457 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,15 mm |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,35 mm |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,25 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,7 mm |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
Dostupnost