FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Odpružení od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 01/2000 |
|---|---|
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 790 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 750 kg |
| Snížení [mm] | 35 mm |
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar pružiny | 010 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 381 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 372 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
Dostupnost