BMW 1 (E87) 118 d - Odpružení od 6/2004 do 2/2007, 1995 ccm, 90 kW, 122 hp, M47 D20 (204D4), Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,800 kg |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5 |
| Průměr drátu [mm] | 11,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Hmotnost [kg] | 2,700 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 334 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,8 mm |
| Délka [mm] | 316 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100,2 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Klíčové písmeno | C1 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost