SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI - Odpružení od 11/2012 do 10/2020, 1798 ccm, 132 kW, 180 hp, CJSA, CJSB, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Označení barvy | modrá (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 11,25 mm |
| Délka [mm] | 363 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,06 kg |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7,7 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 143,8 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 4,6 |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost