PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 VTi - Odpružení od 3/2013 do 12/2018, 1199 ccm, 60 kW, 82 hp, HMZ (EB2), HMZ (EB2F), SUV
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 426 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 147 mm |
| Počet závitů | 5,8 |
| specifikace | with noise control |
| Průměr drátu [mm] | 11,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost