PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi - Odpružení od 3/2013, 1560 ccm, 84 kW, 114 hp, 9HD (DV6C), SUV
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 10,65 mm |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 10,65 mm |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost