SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI - Odpružení od 11/2012 do 2/2017, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CKFB, CRVC, kombi
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Klíčové písmeno | AE |
| Klíčové písmeno | AF |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,6 |
| Průměr drátu [mm] | 11,25 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 341 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,2 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1075 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1150 kg |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1075 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1050 kg |
| Náprava | Sdružený otočný čep ramene nápravy |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 970 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1010 kg |
| Náprava | Sdružený otočný čep ramene nápravy |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1100 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1010 kg |
| Náprava | Sdružený otočný čep ramene nápravy |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1100 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1150 kg |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 970 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1150 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 296 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 8 |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost