MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.031) - Odpružení od 1/2008 do 1/2014, 1595 ccm, 115 kW, 156 hp, M 274.910, limuzína
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 374 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 383 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 396 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 318 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 377 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 323 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,70 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | fialová |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost