VOLVO V60 I (155) T5 - Odpružení od 9/2010 do 12/2014, 1999 ccm, 177 kW, 241 hp, B 4204 T7, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 374 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,36 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 6,2 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 374 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | R-Design |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 334 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost