CITROËN DS4 (NX_) 1.6 VTi 120 - Odpružení od 4/2011 do 7/2015, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, 5FS (EP6C), Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 432 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,600 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 990 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 920 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 8,7 |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 286 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 4,5 |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 6,9 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 353 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 10,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,3 mm |
| Délka [mm] | 339 mm |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,34 mm |
| Délka [mm] | 417 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,68 mm |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,15 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
Dostupnost