VOLVO V40 kombi (645) 2.0 - Odpružení od 7/1995 do 8/1999, 1948 ccm, 103 kW, 140 hp, B 4204 S, kombi
| Rok výroby od | 03/1996 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| nikoli pro typ vozidla | T4 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Délka [mm] | 407 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1996 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| nikoli pro typ vozidla | T4 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 10,75 mm |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
Dostupnost