CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 - Odpružení od 9/2010 do 8/2013, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 393 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 516451 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 45 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 15,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54,3 mm |
| váha [g] | 232 g |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,70 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 391 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 401 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 167 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pouzdrem |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,70 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,2 |
| Průměr drátu [mm] | 13,00 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 391 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,2 |
| Průměr drátu [mm] | 13,00 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 401 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 167 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Vnější průměr 1 [mm] | 63,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14,3 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 391 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 401 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet míst k sezení | 7 |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1170 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1299 kg |
Dostupnost