NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Odpružení od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 10,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 10,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10,75 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10,75 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 1,510 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| párová čísla výrobku | RA3499 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| párová čísla výrobku | RA3498 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost