PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi - Odpružení od 11/2010 do 12/2018, 1560 ccm, 82 kW, 112 hp, 9HL (DV6C), 9HR (DV6C), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 418 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 319 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost