MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CDI (204.001) - Odpružení od 11/2009 do 3/2014, 2143 ccm, 100 kW, 136 hp, OM 651.913, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,2 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 362 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 383 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 318 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 385 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Průměr drátu [mm] | 11,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 376 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost