MERCEDES-BENZ E-CLASS kupé (C124) E 200 (124.040) - Odpružení od 6/1993 do 6/1997, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, M 111.940, kupé
| Varianta výbavy | Sportline |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Snížení [mm] | 10 mm |
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1180 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1290 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sportline |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Snížení [mm] | 10 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1125 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1230 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Full Opts. |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| nikoli pro typ vozidla | Full Opts. |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Extra equipped |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Číslo produkce | 4021020 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Číslo produkce | 4031020 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Číslo produkce | 4031025 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,16 kg |
| Tvar pružiny | Konec pružiny broušený zdola |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Počet závitů | 11,9 |
| Pružina podvozku-ID | AB |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 428 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,89 kg |
| Tvar pružiny | Konec pružiny broušený zdola |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Počet závitů | 11,7 |
| Pružina podvozku-ID | AB |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,38 kg |
| Tvar pružiny | Konec pružiny broušený zdola |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Počet závitů | 10,5 |
| Pružina podvozku-ID | AB |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Full Opts. |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
Dostupnost