MERCEDES-BENZ E-CLASS kupé (C124) E 200 (124.040) - Odpružení od 6/1993 do 6/1997, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, M 111.940, kupé
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| nikoli pro typ vozidla | Full Opts. |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,7 mm |
| Výška [mm] | 441 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost