VW GOLF VI Kabriolet (517) 1.4 TSI - Odpružení od 3/2011 do 5/2016, 1390 ccm, 118 kW, 160 hp, CAVD, CNWA, CTHD, CTKA, Kabriolet
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Délka [mm] | 329 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,16 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 73 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 13,1 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost