MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (C204) C 63 AMG (204.377) - Odpružení od 1/2012, 6208 ccm, 380 kW, 517 hp, M 156.985, kupé
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 324 07 04 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 324 03 04 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 324 04 04 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 10 04 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 11 04 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 02 04 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 204 321 03 04 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 07 04 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 12 04 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 12 04 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 204 321 22 04 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 23 04 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 204 321 13 04 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 204 321 24 04 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 378 mm |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 11,25 mm |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 386 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Vnější průměr [mm] | 154 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 359 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 4,8 |
| Označení barvy | žlutá (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,25 mm |
Dostupnost