BMW 3 (E46) 320 d - Odpružení od 4/1998 do 9/2001, 1951 ccm, 100 kW, 136 hp, M47 D20 (204D1), limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| rozdělovač | 1 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 170 mm |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 251 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Průměr 1 [mm] | 10,1 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15,85 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11,1 mm |
| rozdělovač | 2 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 146 mm |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 251 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Průměr 1 [mm] | 10,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16,4 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11,35 mm |
| rozdělovač | 2 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 148 mm |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| rozdělovač | 1 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 171 mm |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 935 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1180 kg |
| Snížení cca. [mm] | 40 / 30 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 935 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1180 kg |
| Snížení cca. [mm] | 40 / 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost