AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro - Odpružení od 1/2011 do 3/2015, 2995 ccm, 228 kW, 310 hp, CGWD, CGXB, CTTA, CTUA, Šikmá zadní část
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 286 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 4,9 |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 381 mm |
| Vnější průměr [mm] | 121,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 323 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 323 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 202 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl. S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl. S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,2 mm |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Vnější průměr [mm] | 134,4 mm |
Dostupnost