VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI - Odpružení od 11/2010 do 5/2015, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CFHF, CLCA, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | zelená (2x) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Touran Cross |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 363 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,26 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Touran Cross |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross Touran |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 358 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Volitelné | Ano |
| Označení barvy | oranžová (3x) |
| Označení barvy | oranžová (4x) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossTouran |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet míst k sezení | 7 |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | zelená (3x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s 3.řadou sedadel |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | zelená (3x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s 3.řadou sedadel |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | zelená (2x) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 359 mm |
| Veličina | E |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | růžová (2x) |
Dostupnost