PEUGEOT 206 Van 1.9 D - Tlumič pérování od 4/1999 do 5/2007, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), Schránky/šikmá záď
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 333730 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 333729 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 633729 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 09422 |
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | 002 |
| Konstrukce tlumiče pérování | 002 |
| Tlumič pérování - systém | 002 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| párová čísla výrobku | WSA365 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 4,000 kg |
| délka 1 [mm] | 340 mm |
| Délka 2 [mm] | 499 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK144L |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK146L |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK085 |
| párová čísla výrobku | 16438 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 1,400 kg |
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| délka 1 [mm] | 262 mm |
| Délka 2 [mm] | 357 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 1,400 kg |
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| délka 1 [mm] | 272 mm |
| Délka 2 [mm] | 367 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | tlumič nesoucí pružinu |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Typ vozidla | Entreprise |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 633730 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| párová čísla výrobku | 357045070200 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Modul tlumení |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Délka [mm] | 357 mm |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Průměr 2 [mm] | 25 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 248 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | tlumič nesoucí pružinu |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr pístnice [mm] | 12,5 mm |
| Vzpěra-vnější průměr [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Délka pístní tyče [mm] | 187 mm |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | A-3068HR |
| Vzpěra-vnější průměr [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr v mm | 39 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 360 mm |
| Délka 2 [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 365 mm |
| Délka 2 [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost