NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD - Tlumič pérování od 3/2002, 2488 ccm, 98 kW, 133 hp, YD25DDTi, pick-up
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| max.delka [mm] | 524 mm |
| min.délka [mm] | 333 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 12 mm |
| Průměr vodicí trubky [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Sport Tourism grade |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Sport Tourism grade |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost