TOYOTA AVENSIS kombi (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) - Tlumič pérování od 10/2000 do 2/2003, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 1AZ-FSE, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | 002 |
| Konstrukce tlumiče pérování | 002 |
| Tlumič pérování - systém | 002 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X148A |
| párová čísla výrobku | 312 807 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X148A |
| párová čísla výrobku | 312 806 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 334204 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 334203 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 334330 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 334329 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32306762 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32306761 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 32316001 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr v mm | 50 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 608 mm |
| Délka 2 [mm] | 397 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 22 mm |
Dostupnost