FORD FUSION (JU_) 1.4 - Tlumič pérování od 8/2002 do 12/2012, 1388 ccm, 59 kW, 80 hp, FXJA, FXJB, FXJC, kombi
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tvar pružiny | kulatý talíř pružiny |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 3,300 kg |
| délka 1 [mm] | 339 mm |
| Délka 2 [mm] | 494 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK183 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK168 |
| párová čísla výrobku | G7768 |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Délka [mm] | 497 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 30 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 331 mm |
| párová čísla výrobku | 352510070200 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Délka [mm] | 497 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 30 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 331 mm |
| párová čísla výrobku | 352510070100 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Délka [mm] | 666 mm |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Průměr 2 [mm] | 25 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 431 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Délka [mm] | 495 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 30 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 328 mm |
| párová čísla výrobku | 357163070200 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Materiál | Termoplast |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Tvar | kulatý |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Tvar | kulatý |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Tvar | oválný |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0025 |
| párová čísla výrobku | MA-00239 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| Tvar | oválný |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| Tvar | oválný |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| max.delka [mm] | 665 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Průměr v mm | 50 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 475 mm |
| Délka 2 [mm] | 318 mm |
| Průměr vodicí trubky [mm] | 20 mm |
Dostupnost