HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V - Tlumič pérování od 3/2002 do 8/2009, 1599 ccm, 77 kW, 105 hp, G4ED, kupé
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| Typ vozidla | Coupe |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 4,000 kg |
| Průměr díry [mm] | 30 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK211R |
| párová čísla výrobku | G7383 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| Typ vozidla | Coupe |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 4,000 kg |
| Průměr díry [mm] | 30 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK212L |
| párová čísla výrobku | G7382 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 333509 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 333508 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 333511 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 333510 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Průměr v mm | 48,6 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 503 mm |
| Délka 2 [mm] | 343 mm |
| Průměr vodicí trubky [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Typ vozidla | Tiburon |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Typ vozidla | Tiburon |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Typ vozidla | Tiburon |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32306172 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32306171 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32315772 |
Dostupnost