VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) - Tlumič pérování od 10/1994 do 8/1997, 2861 ccm, 140 kW, 190 hp, ABV, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-S-062 539 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 3,900 kg |
| Průměr díry [mm] | 27 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK067 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK001 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Materiál | termoplastický polyester-elastometr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 221,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 222 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X155A |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Country |
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Country |
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Materiál | termoplastický polyester-elastometr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez talířové pružiny |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s talířovou pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez talířové pružiny |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | Tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0133 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0143 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0145 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0168 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 357413175A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 222 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | termoplastický polyester-elastometr |
Dostupnost